O Plechovkátoru

Plechovkátor je náš nový e-shop pro lidi, jako jste vy. V The Drinks nás baví vytvářet a přinášet lidem drinky pro radost. Už několik let úspěšně vyrábíme drinky pro děti, které si moho koupit běžně v obchodech a také drinky na zakázku pro firmy.

Teď, díky Plechovkátoru, chceme tuto možnost zprostředkovat i vám.

Představte si. Drink, který nese vaše jméno, vaši fotku. Drink, kterým řeknete, co cítíte. Drink, kterým dáte kousek sebe. Drink, který pobaví vás a vaše přátele. Nebo vám originálně připomene důležitou událost. A bez toho, abyste si ho museli objednat tisíce kusů.

Je to jednoduché a dostupné. Stačí pouhý 1 karton = 24 ks !!

Pokud jste hraví a chcete někoho blízkého překvapit originálním dárkem, upomínkou na velkou událost, pořádáte party nebo jedete se svou partou na dovolenou, tak sedněte k Plechovkátoru, vyberte si svůj drink, sestavte si jeho obal i s věnováním.

My vám garantujeme prémiovou kvalitu a původ drinků vyrobených v Rakousku a Německu. Váš drink vám pak dodáme "na klíč" do 30 dnů od objednávky na vámi určenou adresu.

Kvalita drinků

S výrobou nápojů má firma The Drinks v minulosti bohatou zkušenost. Nápoje vyrábíme v moderních certifikovaných provozech v Rakousku, Německu a České republice. Přesvědčte se sami na www.thedrinks.cz.

Made in Austria
Shrink foil

Zajímá vás, jak bude váš drink spolu s obalem vypadat?

Jakmile si na Plechovkátoru vytvoříte svůj drink a potvrdíte objednávku platbou, zadáme "sleeve", neboli obal Vašeho drinku do tisku. "Sleeve" je polypropylenová fólie, na kterou bude vytisknuto vše podle Vašeho zadání. Tím to ale zdaleka nekončí. Jakmile se ''sleevy'' vytisknou, musí se slepit do "rukávu" a ořezat do požadované velikosti a tvaru plechovky. Poté se takto připravené sleevy nasazují na nepotištěné plechovky a zataví pomocí automatické parní linky. Ihned co hotové nápoje sjedou z linky, je pečlivě zabalíme do kartonů po 24 kusech a odešleme k vám.

FAQ

Jak vám váš drink dodáme? Jaké jsou způsoby platby? Kdy vám váš drink dodáme? Kde najdu informace o složení drinku? Jak bude můj drink zabalený pro přepravu a přijde mi v pořádku? Co mám dělat v případě, že i přesto zásilka mých drinků přijde poškozená? Mohu změnit objednávku mého drinku, kterou jsem už potvrdil? Mohu změnit adresu dodání na objednávce mého drinku? Jakou bude mít můj drink od Plechovkátoru trvanlivost?

Nezodpověděli jsme vaši otázku ? Napište nám na: drink@plechovkator.cz